Dzień dobry.

Uczniowie klas VII – ych, to już ostatni temat w tym roku szkolnym:  ,,Przygotowanie do zmian w życiu człowieka w kontekście planowania kariery”.

https://www.zst-tarnow.pl/wp-content/uploads/2016/06/ABC-Ucznia.pdf

Zapoznajcie się z tym poradnikiem. Jest on podsumowaniem tego o czym po części mówiliśmy sobie do tej pory. Pozostałe tematy omówimy w klasie ósmej. Pozdrawiam Was i życzę spokojnych wakacji.

Anna Łepecka


 

Witam klasy ósme. Proszę Was o zapoznanie się z linkiem zamieszczonym na stronie waszej szkoły.

https://szkolenia.avenhansen.pl/artykuly/artykul-autoprezentacja-wystapienia-publiczne.html

Temat na miesiąc czerwiec dotyczy autoprezentacji. Pozdrawiam wszystkich uczniów, życzę połamania pióra na egzaminach i trafnego wyboru szkoły ponadpodstawowej. Pamiętajcie, że możecie zacząć się logować do szkół tuż przed datą egzaminów czyli od 15 czerwca.

Anna Łepecka


 

 

Klasy VIII

 

Dzień dobry. Witam uczniów klas VII i VIII. Przesyłam Wam materiały za zakresu doradztwa zawodowego. Temat jak najbardziej aktualny, poruszający aspekt telepracy. Może ktoś z Was będzie zainteresowany w przyszłości pracą w takiej formie. Zachęcam do przeczytania. W razie pytań, proszę o kontakt mailowy: annalepecka7@interia.pl

Link do materiału: Telepraca

 


 

Wiadomość dla klas VII - ych

Witam serdecznie Moi Drodzy.

Proszę aby w ramach doradztwa zawodowego klasy VII – e obejrzały materiał filmowy zamieszczony na stronie szkoły. W przyszłym miesiącu jeśli nie wrócimy do szkoły po 11 kwietnia podeślę Wam kolejny materiał z tego przedmiotu.

Jeśli ktoś z Was będzie miał potrzebę i chęć skontaktować się ze mną to podaję swojego maila:annalepecka7@interia.pl

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=A4W1i03G_bo

Pozdrawiam, Anna Łepecka

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )